Džanička

Doporučíte mi opravdu dobrého alergologa ve Svitavách?

Můj syn trpí od narození na laryngitidu a s doktorkou ke které chodíme nejsem spokojená. Znáte někoho ve Svitavách třeba v nemocnici, se kterým máte dobré zkušenosti nebo víte o něm že je dobrý? Napište mi prosím jeho jméno a adresu, popř. telefon kde bych ho mohla zkontaktovat. Díky

Odpovědi
JájsemRaibek

Nevím jestli přímo alergolog, ale máma měla velmi dobrou zkušenost s nějakým číňanem nebo jiným „exotickým“ lékařem ve Svitavách, který praktikuje akupunkturu a jeho výkony jsou propláceny zdravotní pojišťovnou.
A jinak pochvala za Svitavách a ne jak je nesprávně zvykem Svitavech.