Angi-Shy

Doporučíte mi obchody v Praze, kde prodávaj pro ženy hezký boty velikosti 43 a výš?

Jako žena mít velikost nohy 43–44 je prokletí. Nesháním žádné body na podpatku nebo tak, ale jednoduše nějaký boty co by nebyly jen skejťácký..mám ráda boty na klínu a nebo prostě nějaké zdobené body, cokoliv pohodlnýho co nebude jen obyčejná chlapská botaska. Když už někde maj takovouhle velikost, tak je to hnusný nebo pro chlapy :/ nějaký tipy?

Odpovědi
eleonnore

Mám přesně opačný problém, sehnat pěkné boty na malou nožku (35/36) bez potisků Mickey Mouse nebo princezen je boj, takže chápu, jak se cítíš :)

Je jasné, že přehled o větších velikostech moc nemám, ale obešla jsi Deichmann? Zrovna ten má v nabídce extra velké i extra malé velikosti – v obchodech je označují jako „XXL“ nebo „XXS“. Sice tak velkou nabídku nemají a člověk musí vybírat spíš než co mu padne do oka podle velikostí, ale aspoň něco.

Smode

Bude to boj. Kolikrát jsme s dívkou chodili po Praze třeba 5 hodin a nekoupili nakonec nic. V Brně je prodejna Maxam, občas tam něco mají ale nepočítej že by tam měli mega výběr (což je ale pochopitelné). Časem by se to mělo ještě zlepšit.