Nik92

Doporučíte mi nějaký dobrý program na úpravu fotek? Pokud možno v češtině.

Odpovědi
Michal Kole

PhotoFilter v7 (nová osekanější verze z Filter Studio – lze použít češtinu z Filter Studio)

Gimp 2.8 nativní čeština

martin14

Zoner Photo Studio

Děda Louda

Podívej se na odpověď na stejnou otázku, již zadal alex2410 hodinu před tebou.

Sůwa

To je tady hodně frekventovaná otázka, našla jsem ti odkazy na:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C3%BApra­va%20fotografi%C3%AD
Já osobně jsem jich vyzkoušela dost ( skoro všechny uvedené včetně Zoner… ) a nejlepší zkušenost mám stejně se zcela jednoduchým Photofiltre, který je free a dá se do něj stáhnout čeština.