Anonymka15+

Doporučíte mi nějakou knihu, která se týká zeměpisu?

Znáte nějkou encyklopedii nebo knihu, která se týká zeměpisu, slepých map nebo něčeho podobného? Nejlepší by bylo asi něco, co mi pomůže v přípravě na zeměpisnou olympiádu, ale stačí mi cokoliv, co se zeměpisu týče, protože mě ,,zemák'' strašně baví. 🙂 Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
led

Základ je dobrý zeměpisný atlas. Zeměpisných knih je velké množství, ale převážně jsou zaměřeny na určitou oblast. Co nenajdeš v knihách, vyhledej na internetu. Dělej si poznámky.