Avatar uživatele
hanny 2

Doporučíte mi kvalitní odšťavňovač za rozumnou cenu?

Chtěla bych ale doporučení z vaší vlastní zkušenosti,ne recenze z webu.
Chci odšťavňovat hlavně ovoce a také zeleninu – červenou řepu,mrkev apod.
Také,aby se snadno udržoval – rozmontování,my­tí,smontování apod.
Cena cca 2–4tisíce.
Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3020 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Dostala jsem od Ježíška Bosch, nevím, myslím tak 3 500,– a zatím celá rodina na tom ujíždíme. Rozborka a zborka ok, a to nejsem zrovna technický typ. Semele to opravdu všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Radius

V prodejnách (jako je např. Lidl) se objevují občas odšťavňovače, které jsou sice levnější, ale ty na častější odšťavňování rozhodně nedoporučuju. Na to je lepší si mírně připlatit a koupit si kvalitní odšťavňovač jinde, kde je prodávají trvale. Také např. vrtačku si koupím Narex, Bosch a podobnou, holící strojek raději Philips (v prodejně elektro, kde i poradí a mají náhradní holící hlavy) a ne nějaký nejlevnější jako Silvercrest, který se objeví jen občas někde.
Takže tím tvrdím, že pokud chcete opravdu kvalitní odšťavňovač, nekupujte nějakou neznámou a levnou značku z marketu, kde se objeví jednou za rok, ale kupte si raději nějaký kvalitní (značky: Philips, Catler, Bosch, Rohnson, Sencor, Tristar…) jinde podle recenzí a počtu prodaných kusů.

Takže na častější odšťavňování je lepší si mírně připlatit a koupit si lepší značku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

Nejsem si jistá jestli se za ty peníze dá koupit kvalitní odšťavňovač. Měla jsem jeden za cenu kolem dvou tisíc a bohužel moc dlouho nevydržel a spálil se. Teď jsem si koupila teda podstatně dražší tady odtud – https://www.all-the-best.eu/ a to je už trochu o něčem jiném. Ten výkon je naprosto nesrovnatelný.

Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, máme zálust na odšťavňovač od té Oravy. Nevíte, jak odšťavňuje? Ptám se proto, že my jsme doma měli jeden a ten teda to ovoce a zeleninu vůbec nevycucnul :( No a od té doby jsme si jiný nekupovali. Teď ale ten odšťavňovač docela využijeme, tak hledám kvalitní kousek…

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek