hanny 2

Doporučíte mi kvalitní odšťavňovač za rozumnou cenu?

Chtěla bych ale doporučení z vaší vlastní zkušenosti,ne recenze z webu.
Chci odšťavňovat hlavně ovoce a také zeleninu – červenou řepu,mrkev apod.
Také,aby se snadno udržoval – rozmontování,my­tí,smontování apod.
Cena cca 2–4tisíce.
Děkuji.

Odpovědi
Danina65

Dostala jsem od Ježíška Bosch, nevím, myslím tak 3 500,– a zatím celá rodina na tom ujíždíme. Rozborka a zborka ok, a to nejsem zrovna technický typ. Semele to opravdu všechno.

Radius

V prodejnách (jako je např. Lidl) se objevují občas odšťavňovače, které jsou sice levnější, ale ty na častější odšťavňování rozhodně nedoporučuju. Na to je lepší si mírně připlatit a koupit si kvalitní odšťavňovač jinde, kde je prodávají trvale. Také např. vrtačku si koupím Narex, Bosch a podobnou, holící strojek raději Philips (v prodejně elektro, kde i poradí a mají náhradní holící hlavy) a ne nějaký nejlevnější jako Silvercrest, který se objeví jen občas někde.
Takže tím tvrdím, že pokud chcete opravdu kvalitní odšťavňovač, nekupujte nějakou neznámou a levnou značku z marketu, kde se objeví jednou za rok, ale kupte si raději nějaký kvalitní (značky: Philips, Catler, Bosch, Rohnson, Sencor, Tristar…) jinde podle recenzí a počtu prodaných kusů.

Takže na častější odšťavňování je lepší si mírně připlatit a koupit si lepší značku.

novaklen

Nejsem si jistá jestli se za ty peníze dá koupit kvalitní odšťavňovač. Měla jsem jeden za cenu kolem dvou tisíc a bohužel moc dlouho nevydržel a spálil se. Teď jsem si koupila teda podstatně dražší tady odtud – https://www.all-the-best.eu/ a to je už trochu o něčem jiném. Ten výkon je naprosto nesrovnatelný.

Sonka Pop

Ahoj, máme zálust na odšťavňovač od té Oravy. Nevíte, jak odšťavňuje? Ptám se proto, že my jsme doma měli jeden a ten teda to ovoce a zeleninu vůbec nevycucnul :( No a od té doby jsme si jiný nekupovali. Teď ale ten odšťavňovač docela využijeme, tak hledám kvalitní kousek…