Doporučíte mi kde si nechat udělat tetování?

Chtěla bych si někdy v budoucnu pořídit malé tetování asi okolo 5 cm velké asi na rameno nebo na krk, barevné ale jednoduché.
Znáte někdo nějaké dobré místo nejlépe v okolí Prahy 10 ale i v jiných částech Prahy, kde bych si mohla nechat udělat kvalitní tetování, kde si mohu být jista dobrým výsledkem, sterilním prostředím a za dobrou cenu?
A kolik by popřípadě stálo tetování takového typu?
Doplňuji:
venkovan, odpovídej k otázce a normálně nebo neodpovidej vůbec
zzzzz, henu nechci, je na nic. A tetování není na vždy. Podle výběru některá po pěti letech vymizí a neptala jsem se na názor ohledně tetování. Tetování prostě chci, tečka. Ale ptala jsem se na doporučení místa.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepší tetování je žádné tetování. Je to napořád!!! Raději se něco nechej nakreslit henou, má to obrovské výhody, obrázek tě neomrzí, můžeš ho neustále měnit.

Další odpovědi:

Zlatý

Pohlídej si v Hostivaři až tam budou natáčet nějaký film z farmářského prostředí z doby kolonizace Ameriky. Třeba by ti tam vytetovali (vypálili - je to rychlejší než jehličkami) nějakou tu značku co dávají zvířátkům. Takový znak ranče ve znaku čtyřlístku - třeba na kyčli - to hned tak někdo u nás nemá.

Bronzový

http://www.facebook.com/…

je to v Neratovicích kousek severně od Prahy

já osobně tetování nemám, ale hodně lidí je tam spokojeno

Stříbrný

já byla v Bloody Blue Tattoo a jsem spokojená. Na cenu se musíš zeptat přímo v salónu, kde se budeš nechávat tetovat, protože to záleží na náročnosti, barevnosti i času, který kérka zabere.

Mají dvě studia, jedno v Praze 3 a jedno na Praze 1

Zdroj: http://bloodybluetattoo.cz/bet a

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.