Natalka2010

Doporučíte mi hezkou knihu ??

Moc ráda čtu a to hlavně dobrodružné knihy .
Moc se mi líbila kniha VÁLEČNÝ KŮŇ a jiné válečné knihy .Teď mám rozečteného ERAGONA . Mám ráda i sci-fi . Znáte nějakou knihu která se vám opravdu líbila a doporučíte mi jí ???

Nejlepší odpověď
NeJPatrik

Ahojky!
Ja bych ti doporučil zajít např. do knihovny a prohlédnout si knihy ktere by te mohli zajímat.
Nebo si najdi neco v e-shopua kup podle sve libosti

Další odpovědi
anonym

„Jen si pískej fašisto,spojenci jdou na jisto.“

Nespi

Natálko, co třeba Hunger Games? Vzhledem k tomu, co tě baví, by se ti to mohlo líbit. http://www.lev­neucebnice.cz/p/hun­ger-games-3-knihy-v-darkovem-boxu/ Nebo doporučuji zkusit knihu Enderova hra. Výborné scifi. Ale dnes už leda tak půjčit v knihovně nebo doufat, že někdy bude dotisk. :)

Agneta

Jen né Harryho Pottera a Malého Prince(ten je jinak pěkný, ale má neakceptovatelnou chybu).

RyuzakiKate

Jakou neakceptovatelnou chybu? Nějakou pravopisnou? :)