Pokročilý

doporučíte hnědou barvu na vlasy, se kterou jste v poslední době byly spokojeny?

už jsem se skoro dva roky nebarvila doma a teď se na to zas jednou chystám, protože jsem u kadeřnice nebyla spokojená a bylo to drahé, tak chci zas nějakou koupit sama, ale nevím jakou, některé barvy se taky nepovedly, špatně chytaly atd. chci nějaký středně hnědný odstín, třeba i dočervena nebo dorezata

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už asi třicet let vlasy nemám, takže moje doporučení by asi nebyla ta nejlepší,

Další odpovědi:

Zlatý

Jak jsem dnes četla i barvení je životu nebezpečné.(zemřela sedmnáctiletá dívka)

Stříbrný

vyzkoušela jsem všechny možné odstíny hnědé od Palette. Původní barvu mám světle hnědou - blond a skončila jsem až skoro u černé. Teď jsem zakotvila u barvy WN5 - Zlatá čokoláda. Ani příliš tmavé, ani příliš světlé, vyhovuje. :) Jinak teď jinou nepoužívám, takže s tmavšími bohužel nejnovější zkušenosti nemám :/

Zdroj: http://www.drogeriemartina.cz/ palette-color-barva-na-vlasy-w n5-zlatocokoladovy-50ml,102610 5.html

Zlatý

ZKUS OD PALETTE NEJDŘÍV ŠAMPON NA 24 UMYTÍ MĚLA JSEM ZLATĚ-ČOKOLÁDOVÝ TEĎ TMAVĚ-HNĚDÝ.BARVA MÁ V SOBĚ ČPAVEK A TO NENÍ MOC ZDRAVÉ.

Všechno je teďka nebezpečné...Nejste spokojena u kadeřnice? tak přejděte k jiné určitě vám nabarví vlasy zkušená kadeřnice než vy sama doma. Určitě najdete kadeřnici ktera vam nabarví vlasy dle vaší cenové relaci. Znam kadeřnici co barví aji za 300Kč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.