elvan

Doporučíte dobré ubytování v Kutné Hoře a Karlových Varech?

Čeká nás tam s přítelem cesta. Do KH na výstavu o Jagelloncích (1 noc) a do KV na kongres (2 noci). V obou městech plánujeme přespat a hledáme doporučení na ubytování s výhodnou cenou a příjemným prostředím. Znáte někdo něco? Doporučíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Tak v Kutné hoře internát (je vedle Barbory kousek od Jezuitské koleje = galerie) v Kvapilově ulici. Ubytování jde dohodnout nejspíše s ředitelem www.vos-kh.cz , ale když jsem tam já končil, intr se zavíral a začal fungovat pod školou jako ubytovna tak kdo ví jak to je :)
Doplňuji:
Rozhodně nedoporučuji vyhlášený hotel Mědínek, je to díra – to spíš hotel Kréta, nicméně je cca 30min chůze od GASKu