Diesel.

Doporučili byste mi internetovou stránku pro stahování her?

Kromně ulož to prosím.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.slu­necnice.cz/za­bava-a-volny-cas/hry/hry-ke-stazeni/

Další odpovědi
atlas

Alawar (ale tam většinou s omezením na 30–60minut) , My play city, možná si ještě na něco vzpomenu:)

(Jinak pro: Jájsemraibek
Možná jsem tě nepochopil, ale Diesel otázku položil bez gramatických chyb, akorát chybka: kromně-píše se kromě, a má být čárka před prosím.Naopak ty to máš přesně celý blbě:D
promiň jestli jsem to špatně pochopil:D, nechci se tě nějak dotknout,.)

sisinec123

Teď ses veřejně přiznal za pirátství :) V téhle době bych si na to už dávala radši bacha. :D
Já jsem zastáncem názoru, že je lepší si hru prostě koupit. Těšíš se až ti přijde, pak to rozbalíš a ta úžasná vůně :3 Navíc máš jistotu, že v tom není žádný vir a hra ti půjde. Ano, ano, zaplatíš za to peníze (někdy fakt neskutečné), ale je to podle mě lepší :)