jmachan

doporucili byste mi tv LG32LS570S? ten satelit je zabudovany?jsem la­ik.

Odpovědi
Jikra

U tohoto typu je sat.tuner S2 zabudován. Za předpokladu že chceš sledovat české programy je třeba ještě k tv dokoupit zásuvný modul pro dekódovací kartu + kartu.
Pro orientaci a informace je něco na odkazu.

Zdroj: http://www.sky­link.cz/

jirkajirka

LG televize LS570S je vybavena plnohodnotným internetovým prohlížečem, který vám brouzdání přenese přímo na 82 cm úhlopříčku. Vybavena je navíc DVB-S2 tunerem pro sledování pořadů v HD rozlišení a umožňuje také záznam DVB-T vysílání na externí pevný disk.
Satelit v něm neni.Ten musíte dokoupit.

tazalka

Nejsem odborník a mám tuto info z doslechu chlapů, co se zajímají o tv a novinky… Zaslechla jsem názor, že zabudovaný satelit v tv není zrovna kvalitní… lepší je „klasika“. Alespoň prozatím, než to zase vše „vymakají“ … ale co člověk, to jiný názor…

Jikra

Vsadím se, že ti chlapy co se o to zajímají, nemají ani jeden z nich integrovaný sat.tuner v Tv. To si někde přečetli nějaký blábol a jen to opakují.
Vím o čem mluvím, neboť mám doma dvě plazmy Panasonic (107a127cm) s integrovaným DVB-S2 tunerem a s exelentním obrazem.