Armanej60

Doporučili byste mi nějaký levný LCD Monitor s kvalitním obrazem?

Dobrý den
Sháním nějaký LCD monitor, ale nemůžu se rozhodnout. Ty dobré jsou celkem drahé, tak bych potřeboval nějaký levný a kvalitní. Na značce nezáleží.

Odpovědi
Michal Kole

Minimálně tak 19 širokoúhlou minimální rozlišení 1366×768, DVI

Zkus si koupit nějaký v akci/slevě

anonym

http://www.al­za.cz/18-5-acer-s191hqlgb-d331962.htm

mosoj

Protože se dnes již dělají monitory převážně ve formátu 16:9 je ulopříčka 19 palců zoufale malá. Namaluji si to.
Pokud chceš kvalitní ( je ale otázka co považuješ za kvalitu) a laciný, doporučuji LG o úhlopříčce 22 – 23 palců při formátu 16:9. Takovýto monitor je na výšku vysoký jako 19 palcový formátu 4:3. Tedy nic moc velkého.