blesk26

Doporučil byste mi někdo jaké CRM využívat?

Odpovědi
baghira

Doporučil bych se důkladně zamyslet, a sepsat, co od toho očekáváte a jak si práci se zákazníky představujete. Taky se pak může stát, že zjistíte, že žádné CRM nepotřebujete, nebo že vám stačí pár tabulek v Excelu.

Ale jinak se zkuste podívat na Salesforce CRM , které můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma

Bez důkladné analýzy procesů ve vaší firmě bude beztak jakékoliv doporučení jen plácnutím do vody. Nebo do větru.

Bernardos

Doporučuji tento CRM: https://autocrm­.cz/e-commerce/

Jedná se o velice kvalitní CRM službu, která nabízí širokou škálu vymožeností, co se týče správy managementu, ukládání dokumentů a spojení s klienty. V minulosti jsem osobně s kamarádem nechal u této firmy CRM vytvořit a fachá parádně.

lin

Tady ti asi každý napíše to co využívá právě on sám 😉 ale proč ne pokud je s tím spokojený.

www.bluejet.cz