Lleni

Doporučil by jste mi někdo nějaké aplikace či hry z appstore??

Zadarmo, které jsou dobre..

Odpovědi
Tw!st

Cydia (různé vzhledy a efekty např. když přejedeš na druhý list tak ikony se třeba efektivně otáčejí), epic citadel ( to je pouze na ukázku grafiky toho výrobku ), jestli chceš i hry tak: (spíše pro kluky): dungeor hunter, dead trigger, shadow gun, (pro kluky i holky): subway surf, angry birds, fruit ninja. pak je tu třeba zajímavější aplikace a to team viewer ( tím můžeš ovládat svůj PC)

balca

zdarec,jdi na Jablickar.cz a každý týden vyjde „Týden aplikací“ nebo zkus google ;)