Doporučí někdo firmu, která se zabývá převzetím zadlužených firem?

Dobrý den, moje firma se dostala do finančních potíží. Mohl by někdo doporučit dle vlastních zkušeností nějakou firmu, která se zabývá převzetím zadlužených firem případně likvidací? Děkuji Karel Kulisa

Odpovědi:

Dobrý den pane Kuliso,

osobní zkušenost nemám, ovšem dle referencí svých známých mohu vřele doporučit společnost firmavdluzich.cz.

Jednání společnosti bylo dle mých informací vždy férové a slušné. Věřím, že Vám z těžkostí pomohou a vše dobře dopadne.

Bělohlávková Andrea

Mám dobrou zkušenost s panem Mgr. Malým z prevzeti-spolecnosti.cz. Je to profesionální chování i příprava na celou věc. Veškerou smluvní dokumentaci a všechny listiny jsem dopředu dostal, celý proces trval určitou dobu. Prostě vše bylo perfektně připraveno. Nejhorší je, když se někde nabízí, že se ten problém vyřeší za hodinu atd., to je nesmysl. Já, protože jsem prošel stejným problém jako Vy, tak jednoznačně pro prevzeti-spolecnosti.cz

Dobrý den, po jednání s několika společnostmi v tomto oboru jsem vybral www.pomocvpodnikani.cz a svého výběru nelituji, zde je opravdu profesionální přístup, ne jedna, ale hned několik variant, kvalitního, rychlého a diskrétního řešení za velmi rozumné ceny, zakládají i nové společnosti, takže jsem zrovna i nakoupil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.