Kulisa Karel

Doporučí někdo firmu, která se zabývá převzetím zadlužených firem?

Dobrý den, moje firma se dostala do finančních potíží. Mohl by někdo doporučit dle vlastních zkušeností nějakou firmu, která se zabývá převzetím zadlužených firem případně likvidací? Děkuji Karel Kulisa

Odpovědi
Falafel

Dobrý den pane Kuliso,

osobní zkušenost nemám, ovšem dle referencí svých známých mohu vřele doporučit společnost firmavdluzich.cz.

Jednání společnosti bylo dle mých informací vždy férové a slušné. Věřím, že Vám z těžkostí pomohou a vše dobře dopadne.

Bělohlávková Andrea

Petr Jakovec

Mám dobrou zkušenost s panem Mgr. Malým z prevzeti-spolecnosti.cz. Je to profesionální chování i příprava na celou věc. Veškerou smluvní dokumentaci a všechny listiny jsem dopředu dostal, celý proces trval určitou dobu. Prostě vše bylo perfektně připraveno. Nejhorší je, když se někde nabízí, že se ten problém vyřeší za hodinu atd., to je nesmysl. Já, protože jsem prošel stejným problém jako Vy, tak jednoznačně pro prevzeti-spolecnosti.cz

A. Doležal

Dobrý den, po jednání s několika společnostmi v tomto oboru jsem vybral www.pomocvpod­nikani.cz a svého výběru nelituji, zde je opravdu profesionální přístup, ne jedna, ale hned několik variant, kvalitního, rychlého a diskrétního řešení za velmi rozumné ceny, zakládají i nové společnosti, takže jsem zrovna i nakoupil.