filipes03

doporuci mi nekdo nejakou kameru vhodnou k nataceni lp?

Doplňuji:
prominte zmilil jsem se tady je nova otazka: Poradi mi nekdo kde stahnu program na nataceni lets'play?
Dekuji za odpoved.

Odpovědi
anonym

Neporušujte prosím pravidla. Při registraci jste souhlasil / podepsal (skoro smlouvu) že se zavazujete je dodržovat, a pokud jste je nečetl to není naše chyba. Poradím Vám kde hledat je to takový ten rámeček s tlačítkem lupy. → http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Nahr%C3%A1v%C3%­A1n%C3%AD%20o­brazovky