Earl Sin

Doporučení mobilu HTC HD2 nebo Nokia N97

Chci koupit nový mobil a rozhoduji se mezi těmito dvěma modely.
Cena není rozhodující.

Prosím doporučte mi vhodnější mobil, který budu používat na telefonování, zábavu, videa, občasné foto..
Díky

Odpovědi
Kamarád

Doporučil bych Nokii N97, ale já za vás nerozhoduji.

petr83

Doporucil bych Nokii, podle mych zkusenosti a zkusenosti znamych jsou telefony HTC dosti poruchove…Ale musim priznat ze model o kterem premylite neznam. Myslim ze nokie vas nezklame.

ALe pro vyber bych vam doporucil se zamyslet nad tim co od telefonu ocekavate.
Hlavni rozdil mezi HTC a Nokii vidim v hardwarove klavesnici. Ja treba preferuji telefony s klavesnici nekomu se zda zbytecna..Vyberte si ten co vam bude vyhovovat funkcemi jsou na tom oba telefony prakticky skoro stejne

Rada.012

ja bych rozhodne doporucil HTC TOUCH HD2 LEO pac ho mam asi pul roku a nemuzu si stezovat. a jestli je dobrej Windows 6.5 urcite je.
nebot jak jsem nyni pred par minuty psal za jsem s nim spokojen pac jde do tohoto skveleho tel. pda nainstalovat i operacni system Android.
nyni se pokusim i ja vyskouset system Android ve verzi 2.1 a myslim si ze budu velice spokojen.
a ta dobra zprava muzu cyuzivat oba systemy naa jednou tel. pda proste bomba. :)