hruby

doplnujici informace

topeni bylo pořizeno jeste jeste za za hlubokeho komunizmu a tenkrat to byl statni byt dnes je smlouva najemni a platime najem dle regulace (ktera letos konči nemilimlise) diky moc
Doplňuji:
k prni me otazce se ptate kdy bylo topeni porizeno sem psal nekdy 1975 byl to statni byt dnes smlouva zni najemni byt otazka zni kdo nese odpovednost za chod topeni dik

Odpovědi
hanulka11

klikněte si na vaši první otázku a dejte doplnit a dopište co jste tu nyní napsal – takto to postrádá smysl- nikdo neví oč se jedná a doplněním se vaše otázka dostane dopředu