Zlatý

DOPLNĚNÍ OTÁZKY-ZMĚNA CHOVÁNÍ POLITIKŮ

PROČ TEDA JSME TAKOVÁ /TAK NÁS OZNAČIL JEDEN ODPOVÍDAJÍCÍ/-TELATA-ŽE JSME NEPOUČITELNÍ A ZASE VOLÍME VE VELKÉ VĚTŠINĚ,TY SAMÉ LIDI?
Doplňuji:
TAKŽE JDE VLASTNĚ VOLIT ZE VŠECH ZEL,TO NEJMENŠÍ?
DALO BY SE NĚCO PROTI TOMU DĚLAT?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já jsem nepsal, že jsme teleta, ale že pak koukáme jako nemocná telata /ta mají moc smutné oči/. No a opakování chyb je přece o zapomenutí i odpouštění a především proto, že voliči jsou trochu jako malé děti. Mají měkké srdce, nechají se obalamutit a snadno uvěří.
Doplňuji:
Volit ovšem každopádně budu a to se skřípajícími zuby stranu, která bude proklamovat co nejméně sociálních jistot a světlých zítřků. Nedá se nic dělat, ale pro nejbližší období platí, že lépe už bylo.

Další odpovědi:

Stříbrný

Oni tam ani jiní nejsou.Točí se jako" škatulata batulata"Všiměte si!

Zdroj: život

Bronzový

Jistě by se dalo něco dělat,museli by se lidé dokázat spojit a defenestrovat je...Což by v první řadě znamenalo najmout zedníky a udělat v parlamentu okna :D
Já osobně nevolím,ani na to nejsem hrdý ale prostě tam není nikdo koho by stálo za to volit.

Zlatý

Protože lidi podlehnou slibům které naslibujou politici a tyto strany které už znají raději volí znovu,než ty které neznají vůbec.
Dalo to by se museli lidi vzpamatovat a skusit zvolit i někoho jiného než stejné strany,které volili doposud.

Stříbrný

Naprosto s Vami souhlasim,je to stale dokola,už se konečně vzpamatujme,vždyt z nas delaji blbce a žiji uplně v jinem světě.

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

Pro dudu-kdo jiný může koukat názorněji jako tele, než samotné tele,-byť smutně.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.