ixpektix

Doplnění otázky odkaz je dole pokud jsem to dobře pochopil od Dr.Axl je rychlost kol na silnici omezena na 30 km/h

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-rychle-muzu-jet-na-kole-po-silnici-ve-meste-aniz-bych-na-sebe-upozornil-policii-nebo-aby-nebyly-zadne-problemy
Doplňuji:
aha tak že bych neměl mít žádný problém !
(nemusím se jich bát)

Ale proč stáli za těmi dveřmi ?(to nedává smysl !)
Mě to příjde divné

Nejlepší odpověď
anonym

Nikoliv, platí značky jako pro ostatní, jen jsem zmínil, že běžně by kolo mohlo překročit např. u školy a poblíž přechodů, kde je jmenovitě snížena značkou z 50 na 30km/hod.
Prostě stejně jako u aut, pečlivěji přečti.
Doplňuji:
Jak píše dědapetr, čirá náhoda, voraz ve směně někde za bukem, čůrání nebo rekognoskace dohledávání jiných případů, občas se jezdí vyptávat do větších baráků na sousedy, vykrádání aut na blízkém parkovišti apod. Kdo nemá špatný svědomí, může zústat v klídku.

Další odpovědi
anonym

ne, neni omezena.

určitě to myslel tak, že na normální ulici ve městě, kde neni kopec dá průměrný kolař ± 30km/h
Doplňuji:
policistů se bát nemusíte, spíš se bojte činů, které dělají ;D o tom bych vám mohl vyprávět ;D

dědapetr

Čistá náhoda.

Alesh

No tak stál no, pokud nešel za tebou, tak nic nechtěl, na kole SPZ nemáš a pokud tě nelegitimoval, tak můžeš být v klidu, z toho nic téměř jistě nebude. To policajti někdy dělají, takové bu bu bu, že někde zastaví něco si třeba napíší a pokud nějak nezazmatkuješ, tak se na tebe vykašlou. 😉