Avatar uživatele
ixpektix

Doplnění otázky odkaz je dole pokud jsem to dobře pochopil od Dr.Axl je rychlost kol na silnici omezena na 30 km/h

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-rychle-muzu-jet-na-kole-po-silnici-ve-meste-aniz-bych-na-sebe-upozornil-policii-nebo-aby-nebyly-zadne-problemy
Doplňuji:
aha tak že bych neměl mít žádný problém !
(nemusím se jich bát)

Ale proč stáli za těmi dveřmi ?(to nedává smysl !)
Mě to příjde divné

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nikoliv, platí značky jako pro ostatní, jen jsem zmínil, že běžně by kolo mohlo překročit např. u školy a poblíž přechodů, kde je jmenovitě snížena značkou z 50 na 30km/hod.
Prostě stejně jako u aut, pečlivěji přečti.
Doplňuji:
Jak píše dědapetr, čirá náhoda, voraz ve směně někde za bukem, čůrání nebo rekognoskace dohledávání jiných případů, občas se jezdí vyptávat do větších baráků na sousedy, vykrádání aut na blízkém parkovišti apod. Kdo nemá špatný svědomí, může zústat v klídku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ne, neni omezena.

určitě to myslel tak, že na normální ulici ve městě, kde neni kopec dá průměrný kolař ± 30km/h
Doplňuji:
policistů se bát nemusíte, spíš se bojte činů, které dělají ;D o tom bych vám mohl vyprávět ;D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Čistá náhoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

No tak stál no, pokud nešel za tebou, tak nic nechtěl, na kole SPZ nemáš a pokud tě nelegitimoval, tak můžeš být v klidu, z toho nic téměř jistě nebude. To policajti někdy dělají, takové bu bu bu, že někde zastaví něco si třeba napíší a pokud nějak nezazmatkuješ, tak se na tebe vykašlou. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek