iwetax

Doplnění mé otázky

Pojedu asi dvě stanice vlakem. A mám docela vítr z toho, jak se na mě budou lidi tvářit. Jsem v 6.měsíci a kočár i pes se mnou musí. To bude kovbojka:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

iwetax nebojte, do bude v pohodě, já jsem takhle kdysi cestovala s 2letou dcerou, ročním synem, se dvěma psy a také v pokročilém stadiu těhotenství,,no a úplně v pohodě. Chlapy co byli ve vlaku mi pomohli s kočárkem, dceru jsem měla na ruce a psy na vodítku,,cestovala jsem takhle několikrát i autobusem a vždy vše o.k.

jo a kdyby vám nechtěl někdo automaticky pomoci, tak se nebojte a klidně někoho požádejte, bude horko a lidi mohou být pomalejší a nenapadne je, že by mohli pomoci,,,

Další odpovědi
tom004

Já bych se toho nebál.Normální lidé,se budou tvářit normálně,a pomohou.Těch ostatních,není třeba si všímat.

dědapetr

Úplně v klidu,to u nás ve městě úplně normální,že matky cestují z dětma a i se psem.