samicek333

doplnění: Jak odnaučit psa shazovat tyče?

No právě že ho to moc baví, možná až moc, tak, že skoro šílí. Začínali jsme u malých ale patříme mezi Lka (nejvyšší překážky), takže potřebujeme vysoké. Ono mu to dlouho šlo, ale zničehonic jimi začal prostě probíhat a shazovat je, ani se nenamáhá skočit, nebo se těsně před překážkou zastaví, chvilku čeká a pak najednou vyskočí a dopadne ze shora na tyč…

Nejlepší odpověď
Drap

Vracet se.....také to jde cvičit, tak že se na tyč zavěsí kus tkaniny až k zemi, postupně se smotává, nebo oddělá úplně

Další odpovědi
amelie95

Zkus s pejsek skákat menší překážky, jako dřív. Jestli bude skákat, tak je chvíli skákejte a pak postupně choďte na ty vyšší. Běhej s ním přes překážky s pamlskama a s hračkou.