QU33G

Doplněk stravy na posilování

zdravim

nemeli byste nejakou radu nebo zkusenost. jak uz pred posilovanim tak po posilovani. potrebuji hlavne nabrat hmotnost.
mam na mysli nejake sacharidy, proteiny… (ne kreatin atd…)

obecně neco co účinně pomaha… nestoji tolik a vydrzi dlouho ;)

pokud mate zkusenost s necim dobrym diky za radu
Doplňuji:
greycell tak s tim se pocitá ;)))

diky za rady…

Nejlepší odpověď
greycell

nejdřív je nutné několik měsíců zvedat menší činky pro posílení šlach a vazů, jinak se zmrzačíš, a později je svalový růst rychlejší a kvalitnější. Pokud se chceš posilování věnovat, zajdi do nejbližší posilovny, či využij pestrou literaturu viz.odkaz, pokud chceš jen zaimponovat holkám ve třídě, na začátku září, je už pozdě. :)
Doplňuji:
dobrý je třeba Giant Mega Mass http://www.f-sport.cz/eshop/pr­int.php?id=355
dobrá cena a kvalita od Weider, kdysi stálo 9kg kolem 8000,–!!!, ale nejvíce informací a zkušeností najdeš na kulturistických fórech a webech
http://www.kul­turistika.com/do­plnky-vyzivy-proteiny

Zdroj: http://www.muscle-fitness.cz/

Další odpovědi
kost

Zdar já znám že po posilování je dobré vypít syrový bílek z vajíčka.Vím je to sice trochu nechutné ale účinné!Hodně úspěchu v posilování 😁

chudst

Ted jsem hledal neco podobneho. Aby to bylo kvalitni (nebyla to jen chemie a fungovalo to), musel bych do toho investovat za jeden mesic zhruba 5.000,– (Samozrejme ne za jednu vec, ale rozlozene do vice veci.) To se me do toho popravde receno vrazet zatim nechce. Podotykam, ze podobnymi prostredky nenaberete silu, pouze objem (coz predpokladam vite).

No, ale treba neco najdete, podivejte se sam: http://obchod­.ronnie.cz/ Ale zeptejte se napred odbornika. Ne vsechny vyrobky jsou na nasem trhu pro vase telo idealni, i kdyz jsou treba levne. (A obracene: ne vsechny drahe jsou kvalitni!)

A syrove vajicko ted v lete moc nedoporucuju kvuli mozne salmonele.

mojitek

Pokud chces nabrat hmotu,tak jez to,z ceho se sacharidy,proteiny atd…skladaj,z ceho se ma ta tvoje svalova hmota vytvorit.Na nejaky chemie z obchodu zapomen.Potrebujes svuj vlastni zaklad.Jez maso,tvaroh atd,jez proste normalni jidlo,jenom ne moc knedliku atd.Hlavni je pred cvicenim se poradne protahnout,a kdyz budes rozehratej tak na hmotu je dobre zvedat vetsi vahy s méně opakováním.Me se ale osvedcila pyramida.Tzn. nejdriv s mensi vahou vickrat a pak postupne zvysovat vahu a ubirat opakovani.Az dosahnes vrcholu tak zase sestupne.