mily

doplněk : Rodinné problémy

Je mi 15 let.Dneska se tatka pohadal s mamkou,sbalil si věci a odešel.Mamka mi pak řekla je to kvuli mě.Ani nevím,co se stalo,ale nechci tu s mamkou a brachou zustat.Chci za tatkou,ale nevím kde tatka je.Ma mobil,mohla bych mu napsat,ale nevim co?Nebo mam zustat u mamky i kdyz na mě furt řve?
Dopněk:Nemyslím si,že ji to ujelo.Vždycky měla radši brachu.Furt na mě jen řvou.Nenavidim je.

Nejlepší odpověď
anonym

Je Ti 15 LET.Tudíž se můžeš rozhodnout s kým chceš žít.Zavolej svému Taťkovi proč se s mamkou pohádali a proč odešel a že jej máš ráda.Nesmíš ani Mamku ani Taťku nenávidět,jsou to Tvoji Rodiče a nesmíš je odsuzovat.Snaž se zjistit proč se to stalo aby jsi pochopila o co se ve skutečnosti jedná a neboj se,jistě se vše spraví když budeš trpělivá a budeš mít oba Rodiče ráda.Ukaž se v dobrém světle ,mněj v sobé lásku i když se Ti to teď zdá být těžké.I dospělí nejsou bez chyb a mají svá tajemství a problémy a kolikrát jisté situace neřeší správně.I je to jistě bolí.ZAJ-PO

Další odpovědi
Michal

Zavolej linku bezpečí anech si poradit.

ReHu

Taťkovi bych napsala. Třeba se ho jen zeptej, proč odešel, že ti to je líto a jestli za to můžeš. Uvidíš, co ti odpoví.
I když za to nemůžeš, tak zjistíš jeho názor. A pozná, že ti na něm záleží.