doplněk : Rodinné problémy

Je mi 15 let.Dneska se tatka pohadal s mamkou,sbalil si věci a odešel.Mamka mi pak řekla je to kvuli mě.Ani nevím,co se stalo,ale nechci tu s mamkou a brachou zustat.Chci za tatkou,ale nevím kde tatka je.Ma mobil,mohla bych mu napsat,ale nevim co?Nebo mam zustat u mamky i kdyz na mě furt řve?
Dopněk:Nemyslím si,že ji to ujelo.Vždycky měla radši brachu.Furt na mě jen řvou.Nenavidim je.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je Ti 15 LET.Tudíž se můžeš rozhodnout s kým chceš žít.Zavolej svému Taťkovi proč se s mamkou pohádali a proč odešel a že jej máš ráda.Nesmíš ani Mamku ani Taťku nenávidět,jsou to Tvoji Rodiče a nesmíš je odsuzovat.Snaž se zjistit proč se to stalo aby jsi pochopila o co se ve skutečnosti jedná a neboj se,jistě se vše spraví když budeš trpělivá a budeš mít oba Rodiče ráda.Ukaž se v dobrém světle ,mněj v sobé lásku i když se Ti to teď zdá být těžké.I dospělí nejsou bez chyb a mají svá tajemství a problémy a kolikrát jisté situace neřeší správně.I je to jistě bolí.ZAJ-PO

Další odpovědi:

Stříbrný

Zavolej linku bezpečí anech si poradit.

Zlatý

Taťkovi bych napsala. Třeba se ho jen zeptej, proč odešel, že ti to je líto a jestli za to můžeš. Uvidíš, co ti odpoví.
I když za to nemůžeš, tak zjistíš jeho názor. A pozná, že ti na něm záleží.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.