rady74

Doplněk ke svítící kontrolce notebooku Toshiba satellite L750

Omlouvám se,vše jinak.Při vypnutí nesvítí kontrolka napájení,ale kontrolka zap/vyp.V provozním režimu svítí bílá,ale jak to vypnu klasicky přes start,tak svítí pořád oranžová.Je to asi režim spánku,ale jak co,když to normálně vypnu přes start?A nastavený bych to měl mít dobře.Nebo mi napište,jak nastavit ,aby to už nesvítilo.Děkuji za cenné rady,všem

Odpovědi
mosoj

Mistře, notebook jsem viděl akorát z rychlíku, ale najeď si na – ovládací panely – napájení – akce po zavření víka displeje. Zde si nastav co hrdlo ráčí.

cochee

Neuvádíš verzi Windows, u každých je to jiné. Některé verze mají symbolické tlačítko a vedle něj je šipka, která po kliknutí ukáže různé možnosti ukončení činnosti. Chování toho tlačítka může a nemusí jít nastavit (tj zda dojde k uspání, vypnutí či hibernaci). Dokonce i chování toho zaklapnutí víka nebo stisknutí hardwarového tlačítka jde nastavit.

led

Otvorte si stranu 40 manuálu k počítaču:

Napájení
Indikátor Napájení
normálně svítí bíle, je-li počítač zapnut. Pokud však přepnete počítač do režimu spánku, tento indikátor bude blikat žlutě – přibližně jednu sekundu bude svítit a dvě sekundy bude zhasnutý – jak při vypínání systému, tak ve stavu vypnutí.
Baterie
Indikátor Baterie indikuje stav nabití baterie – bílá barva značí plné nabití, žlutá indikuje stav dobíjení baterie a blikající žlutá indikuje stav vybité baterie. "
Pokiaľ manuál nemáte, stiahnete si ho tu:
http://www.gi­gacomputer.cz/tpl/u­sermanual/file_520a35d6f­1b68.pdf