NerdyM

Neznáte jednoduchou, přehlednou a bezpečnou chatovací stránku?

Ahoj,neznáte někdo nějakou – hlavně relativně, v rámci možností internetu bezpečnou a otestovanou – stránku, kde je možno klábosit s kamarádem a kde je chat přehledný, těsně po sobě jdoucí a zároveň není dělaná tak jako masivní sociální sítě ke sdílení a sbíráním přátel a „To se mi líbí“ … Jen obyč něco jednoduchého 😉 e-mail je fajn, ale na ty rychlé konverzace,kdy je vše s popisem od koho a kdy co doručeno není ideál… Díky

Nejlepší odpověď
BANAN93

ICQ ???????????

Další odpovědi
anonym

Skype

Lamalam

Jabber, Miranda atd.