marynka29

Dopis o zvířeti

nekouknul by se mi nekdo prosim po nejakem vzoru(slohovce) na toto tema?? moc diky.
a pls uz mi sem nepiste, ze existuje i teta Wiki a strejda Google..nebo neco „inteligentního“, taky díky :P
je to trapny.. díky.

Nejlepší odpověď
annas

Nevíme, o kterém zvířeti chcete psát, komu chcete psát. Máte-li doma nějaké zvíře, je to snadné, napište všechno, co pro vás zvíře znamená … vše, co se kolem něho děje, vaše povinnosti i radosti , které vám přináší … .

Přece nechcete opisovat to, co napsala někdo jiný…

Další odpovědi
BANAN93

Trapný je spíš ,že už jste tak líná a arogantní ,že se vlastně na nic neptáte a rovnou chcete aby někdo za vás hledal !!!

Omlouvám se ale říkám co si myslím

venkovan

Každý dopis musí obsahovat oslovení a podpis. A to mezi tím je na tobě co tam napíšeš. Vzorec dopisu? Ten ti určitě řekli ve škole při výuce a nebo ho budeš mít v některé učebnici.
Dopis o zvířeti – v čem je problém, že to dáváš do otázek?

M.

Upřímně ti řeknu jedno.. na-kašli si. :)