panhamster

Dopis do New Yorku

Zdravím vás,
včera jsem posílal dva dopisy do New Yorku. No a tak mě napadlo, kolikrát týdně a v jaký den posílá Česká pošta dopisy a zásilky do New Yorku, či jiných velkých měst USA. není tu někdo, kdo by to věděl přesně?

Díky moc :)

Odpovědi
Emefej

Nevím jak do New Yorku, ale do Sacramenta jsem podával dopis v pondělí cca v 9 hod v Ústí n. L. U adresáta v Kalifornii byl ve středu okolo 18 hod. jejich času.