Filip Kl.

Dopamin …

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na ten Dopamin jak jste mi doporučovali kde ho sehnat a podrobnosti k němu Díky.

viz můj předchozí příspěvek.

lze zdravě pořídit účinek drogy?
Dobrý den jsem silný introvert a jednou jsem zkusil pervitin a díky němu jsem se stal komunikativním a spadl ze mě všechen stud bylo to skvělý nic jiného mi nepomohlo. chtěl bych se zeptat jestli něco takového existuje ve zdravé formě a ne jako droga abych se takhle cítil.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Dopamin je obsažen v antidepresivech, která předepisuje psychiatr. Doporučuji ti si najít psychologa, který s tebou bude postupně rozebírat všechny tvé psychické bloky od tvého narození až po současnost. Dobrý psycholog tě dokáže časem tvých problémů zbavit. Když se ti nebude zdát dobrý, můžeš si najít jiného, muže nebo ženu, co ti líp vyhovuje. Najdi si nějakého, kdo spolupracuje s tvou zdravotní pojišťovnou, abys jeho služby nemusel hradit. Může tě třeba také poslat k psychiatrovi, když si bude myslet, že ti léky mohou pomoci. Neboj se toho a přijmi jakoukoliv psychickou pomoc, pořád lepší, než se začít utíkat k drogám, to je cesta akorát do pekla a tvých problémů tě to v reálu nezbaví.

Další odpovědi
marci1

Dopamin je obsažený v těchto potravinách : vitamíny skupiny B, zejména vitamín B6, hořčík a vápník. Mezi doporučené potraviny, které tyto vitamíny a prvky obsahují a pomáhají zvyšovat produkci dopaminu a také serotoninu v mozku, patří například ovesné vločky, pšeničné klíčky, avokádo, banány, ryby, fazole, hrách, tofu, sója, dýňová semínka, slunečnicová semínka, ořechy ap.