Dopalování seká DVDčka

Vypálil jsem si kompilaci alb na DVD-R, ale DVD jsem neuzavíral, abych si mohl případně dopálit další alba…proč, když jsem to udělal se začalo DVD „sekat“ a „kousat“ ? není absolutně poškozené, časový rozdíl je asi týden…

Odpovědi
anonym

Já jsem si myslela,že,DVD,kt­eré chcete,mají být přepisovatelná,RW!

Zdroj: http://www.nero-download.cz/cz/58/na­vod-k-nero/vypalovani-v-nero-express/

RomanP

I když při vypalování DVD – R médií vypalovací program dává možnost nechat médium otevřené pro dopisování je to prakticky blbost . DVD medium je vytvořeno odlišně než CD-R . Potom hrozí právě to že DVD médium je nečitelné .Výjimkou jsou jen DVD-RW