Dopadneme s naší vládou také tak?

http://img.bles­kove.centrum.cz/pho­to/8/31/833.jpg

Odpovědi
Elk

Zatím to vypadá, že jsme k takéto vizáži velice blízko…
To by chtělo defenestraci!!!

rosa

Nemyslím, že zrovna tak, ale bude nás víc „hajzlíků“, kteří budou využívat ještě to, co jim vláda dovolí. Věřila jsem v tuto vládu, ale jde to všechno nějak pomalu a odmotávají ten gordický uzel z úplně blbé strany.

jendahun

Na rozdíl od Rosy si myslím,že největší problém a „hajzlíci“ jsou právě ve vládě.Když změny -tak nejdřív u nich,ale nedovedu si představit,jak udělaný kozel zahradníkem,bude dělat pořádek u sebe.Ujišťuji Barbakana,že vláda takhle nezeštíhlí,i když by to potřebovala.Zatím jsem tam neviděl jediného trpícího podvýživou.Mám obavy,že příští rok tak dopadneme my – poddanstvo a ne vláda.