Avatar uživatele
mosoj

Donutí USA EÚ za každou cenu udržet Řecko v unii ?

Donutí nebo nedonutí ?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/374438-recko-dostalo-dalsi-sanci-v-nedeli-rozhodne-mimoradny-summit-eu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 0 před 3214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

USA se pouze snaží neoslabit NATO event. ztrátou strategického partnera. Šéfové zakládajících členů EU to však mají složitější. Vědí, že v devadesátých létech včas nezarazili nenažranost bank, které tehdy do Řecka lily eura horem dolem bez ohledu na jasná rizika. Když to pak počátkem krize bouchlo zcela lehkovážně umožnili sanaci bank splátkami úvěrů ze státních dluhopisů ač již od počátku byla jejich splatnost prakticky v nedohlednu. Nyní řeší dilema zda do této už dávno zbankrotované země nechat téci z kapes daňových poplatníků další miliardy a nebo jejím vyobcováním z měnové unie Řecko ztratit a současně na úkor svých zemí odepsat maličkost – přibližně bilion eur. To jim však u voličů zcela jistě neprojde a oni s ostudou ztratí pozice i svoje tučná koryta.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Ne. USA oslabuje svou mocenskou politiku. Mají svých problémů nad hlavu. Nečtěme bulvární zprávy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Těžko říct. V každém případě se však o to bude USA snažit. Musíme se nechat překvapit, jak to nakonec skončí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

napadá mne, kde asi DUDU bere takovéto zasvěcé informace a to ještě stačí 20hodin probendit zbůhdarma u počítače…není ho škoda?

před 3217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

kabliku – zbytečně se ´prsíš´…
Škoda je leda tvých vejšplechtů…
😁

před 3214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Vůbec si nemyslím, že mám patent na rozum. V podstatě si takto jen hraji a je to deformace z původního povolání když jsem se řadu let zaobíral analýzami podnikatelských záměrů, prováděl pyramidální rozbory efektivnosti apod. Na druhý osten jen podotýkám, že mě trápí důsledky fibrilace síní, takže se musím nudit doma ve stínu. Slibuji však, že do středečního večera na PS nesáhnu. Chlapče nebuď zvědavý, jinak bude brzy starý!

před 3217 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek