Frogman

Donatočí se někdy zbytek pohádek podle knihy Fimfárum od Jana Wericha?

Dosud je zfilmováno jen 12 pohádek z knihy. Myslíte, že ten zbytek „někdo“ dotočí?

Nejlepší odpověď
annas

Fimfárum je trilogie, takže v r. 2011 po dvouletém natáčení se objevilo trojrozměné Fimfárum 3.

„Třetí Fimfárum – zatím poslední, říká producent filmu Martin Vandas o trojrozměrném Fimfáru“.
Odpověď na dotaz: „Vážně chcete Fimfárum "trojkou“ ukončit?„
"Zařekl jsem se, že ano, aspoň prozatím. I když Werichových pohádek zbývá ještě dost…“

Zdroj: http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/werich-do-tretice-podivejte-se-na-prvni-ukazku-z-trojrozmerneho-fimfara-1oq-/filmvideo.as­px?c=A091006_235238_fil­mvideo_tt

Netroufám odhadovat, zda se objeví další pohádky. Poslední režisér neříká Ne. Zda se o zfilmování pokusí někdo jiný, těžko říct, záleží na různých okolnostech, dohodách, o těch my samozřejmě nevíme nic.