quentos

Donáška pošty

Již dlouho mi vrtá hlavou, jak je možné, že všem chodí pošta nachlup přesně ve 12.00? Pošťaček přece zase tolik není, rozkrájet se nemohou, teleportaci neovládají a cestovat v čase taky neumějí… a kdo se potom v tuto denní dobu zdržuje jako zaměstanec na poště jako takové?

Nejlepší odpověď
panenka

nikomu pošta přesně nechodí,pokud toho mají poštačky moc dokáží se opozdit třeba i o hodiny.to by ta osoba musela bydlet blízko pošty aby toto mohla tvrdit.co co vím já tak u nás chodí dosti pozdě třeba i o 3 hodiny.pro­tože pokud jedna onemocní musí mít některá to obcházení na starosti právě tá některá poštačka.zrovna včera mi to bylo řečeno od poštačky když k nám přišla místo 10 hodin až ve 13 hodin.nejhorší to mají když jsou prý důchody,špatné počasí a nebo sněží.to na kole nejezdí vůbec a musí pěšky

Další odpovědi
Nuk nuk

Myslím, že tak přesné to nebude ani zdaleka. Pravda je, že by to listonoši měli zvládnout DO doby určené Vaší pobočkou pošty. Nakolik to ale zvládnou je věc jejich schopností, pracovitosti, velikosti okruhu, kam musí každý listonoš poštu donést, ale i dobré organizace na pobočce.

Na poště pak nepracují pouze listonoši ale i další úředníci. Každá pobočka, tedy i ta nejmenší, by měla mít kromě listonoše ještě vedoucího a někoho, kdo sedí u přepážky – ten samoyřejmě poštu neroznáší.

Retko

Odkud jsi vzal ze vsem to chodi presne ve 12?

Ja jen, ze v poste to je tak, ze se jim zasilky roztridi podle ulic, a pak jim jeste ukazou trasu jak maji jit, aby to zvladli nejlepe a nejrychleji. Mozna ze lidem ve vasi ulici prichazi posta ve 12. ± par minut. Nebo ve vasem rajonu. A jinde jsou jiny roznaseci.

silonka33

zda se mi zesi dlouho nedostal zadnou postu nebo si zadnou zasilku necekal jinak bys mili clovece psal neco jineho ps …nebo jsi postak a psal sis o chvalu