domovnik a jeho prava

dobry den,chtela sem se zeptat,placeni fondu a poplatku mame u domovni spravy,ale mame domovnika,ktery kontroluje jestli kazdy plati atd..ted asi pul roku nemam zaplaceny fond oprav+vodu a odpad,ma v tomto pripade dovoleno o tomto dluhu mluvit a sirit dal a delat zle a pomlouvat,nebo je zavazan mlcenlivosti.po­radte mi prosim,nevim uz kudy kam.dekuji

Odpovědi
standa

I když bych teď (možná složitě) popsal práva a povinnosti zainteresovaných osob, bude to nejspíš k ničemu…, protože PROBLÉM NENÍ to, že domovník možná porušuje nějaké právo ´mlčenlivosti´, ale PROBLÉM JE, že Vy nemáte splněny své finanční povinnosti vůči majiteli domu.

Btw.
…a co uděláte, když bych vám ´poradil´, že domovník nebyl oprávněn o těchto interních věcech veřejně mluvit ? Budete jej žalovat? Budete ostatním tvrdit, že domovník nemá právo o vás trousit tyto informace?

Takže, jestli fak nevíte už kudy kam, tak moje rada zní: DOPLAŤTE CO DLUŽÍTE !