Klarisa

Domohu se spravedlnosti?

Moje matka zemřela na nádor na mozku.Chodila k lékařce 1 rok že má zdravotní problémy,doktorka ji nevzala ani krev jen říkala,že má cvičit a že má nervy.Až matka nevztala z postele a v nemocnici zjistili,že má velký nádor a že přišla pozdě.prý za to mohla lékařka.Mám ji dát k soudu?Vím o ní,že bere úplatky a posílá zdravé pacienty na nemocenskou a nemocné odbývá.

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Já bych se na vašem místě ani nikoho na nic neptala, našla bych si právníka a protáhla tu doktorku tolika soudy, kolika to jenom jde. Nechala bych jí sebrat licenci a chtěla tak velké odškodné, že by se z toho pos..la a takové, které bude splácet po zbytek života. Když za to může, tak ať pyká minimálně tolik let, kolik vaší matce svojí neschopností ukradla.

Další odpovědi
standa

To afro.minerva:

Já vám lidsky rozumím, ale vaše doporučení má 2 háčky:

  1. aby pisatelka dotazu mohla zmiňovanou lékařku prohnat soudy, musí mít nesporné DŮKAZY
  2. bude potřebovat i dost peněz na právníka

Na druhou stranu jedna návštěva advokáta, který pisatelce vysvětlí mimo jiné i jaká je soudní praxe v této oblasti a případně ji i poradí, může stát 2–3 tis., tak bych do toho šel…

Michal

Váš případ se řadí k těm velmi smutným.Ale bohužel budeteli se soudit,mamince to život nevrátí,a je všeobecně známo,že lékaři drží při sobě.Na druhé straně by jste byla velmi statečná,že se tomu zlu postavíte.