Odpovědi:

Zlatý

Ne, není to správné, policie by tuto možnost mít měla jen v případě pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách

Bronzový

Ano, je to správné, ovšem v zákonem taxativně stanovených případech by tuto možnost mít měla

Bronzový

Ano, je to správné, ovšem v zákonem taxativně stanovených případech by tuto možnost mít měla

například při pátrání po hledaných osobách by soud měl umožnit policii vyžádat si údaje od operátora.

Mimochodem víte, že mobilní operátor Vás lokalizuje s přesností na metry a dokonce poznají, v jaké značce a typu přístroje máte konkrétní SIM kartu? Zjistila jsem to nedávno, když nám asi půl dne nešel signál. Operátorka mi přesně řekla, co mám za mobil :-(.

Bronzový

Ne, není to správné, policie by tuto možnost mít měla, protože tyto údaje potřebuje ke své práci

Nemám co tajit a skrývat, moje rozhovory ohledně práce a kecání s manželkou si klidně můžou poslechnout,když je to baví.Pro vysledování lumpů nejsou žádné metody dost dobré.Třeba by časem mohli najít i můj ukradený mobil,hahaha.

Pokročilý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.