Avatar uživatele
Drap

Domníváte se že David Rath se svou kauzou vstoupí nějakým způsobem do české literatury ?

Dostal jsem mailem jeden z prvních pokusů

David RATH

Sociální demokRATH.
Kudy chodil, tudy kRATH.
Když šel prachy provětRATH,
troufli si ho vyšťouRATH.
Zbývá už jen zapíRATH,
nevědomost předstíRATH,
kňouRATH, káRATH, vydíRATH,
šance vidět umíRATH,
a dřív, než přijde slunovRATH,
mříže budou zavíRATH.
Hlavně to však tentokRÁTH
ZASE CELÝ NEPOSRATH

Doplňuji:
Možná že se i na filmové zpracování dostane.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, aramah, iceT, hanny 2, Pájo, vlk samotař před 4345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Doufám,že ne.Už takhle mám strach otevřít olejovky…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vlk samotař

Ještě bych nejásal není odsouzený a má dobrý právníky.Kdyby ho však odsoudily tak zmizí v propadlišti dějin.Je to ostuda pro naše politiky a budou chtít rychle zapomenout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

Rath, Rath, to som už počul, nie je ten zberateľ vína v krabici?

V literatúre sa možno dostane tak do nejakého kriminalistického zborníka, v umení vôbec možno o ňom niečo Jahelka naspieva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Myslím, že žádný politik za to nikdy nestál a stát nebude. Nic po nich nikdy nezůstane. Daleko významější je umění a jeho tvůrci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Myslím, že my všichni máme všechny „ty nahoře“ už docela dobře přečtené a než si o nich navíc ještě číst, spíš by bylo lepší už o nich nikdy neslyšet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Jak se říká " jaký voliči volí takové poslanci tuto zemi velí " , neboli lidi mají takové politiky jaký sami jsou a s tím já celkem dost souhlasím , jinak to co udělal je špatné ale kdo by to na jeho místě neudělal a když vezmu co hodně udělal pro střed. čechy , ale když si vezmete o kolik přišel stát díky těm Pseudo demokratům neboli modrým ptákům , tak je nějákých sedm mega jak kapka v moři …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek