Drap

Domníváte se že David Rath se svou kauzou vstoupí nějakým způsobem do české literatury ?

Dostal jsem mailem jeden z prvních pokusů

David RATH

Sociální demokRATH.
Kudy chodil, tudy kRATH.
Když šel prachy provětRATH,
troufli si ho vyšťouRATH.
Zbývá už jen zapíRATH,
nevědomost předstíRATH,
kňouRATH, káRATH, vydíRATH,
šance vidět umíRATH,
a dřív, než přijde slunovRATH,
mříže budou zavíRATH.
Hlavně to však tentokRÁTH
ZASE CELÝ NEPOSRATH

Doplňuji:
Možná že se i na filmové zpracování dostane.

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám,že ne.Už takhle mám strach otevřít olejovky…:D

Další odpovědi
vlk samotař

Ještě bych nejásal není odsouzený a má dobrý právníky.Kdyby ho však odsoudily tak zmizí v propadlišti dějin.Je to ostuda pro naše politiky a budou chtít rychle zapomenout.

arygnoc

Rath, Rath, to som už počul, nie je ten zberateľ vína v krabici?

V literatúre sa možno dostane tak do nejakého kriminalistického zborníka, v umení vôbec možno o ňom niečo Jahelka naspieva.

Kohut57

Myslím, že žádný politik za to nikdy nestál a stát nebude. Nic po nich nikdy nezůstane. Daleko významější je umění a jeho tvůrci.

pusinka50

Myslím, že my všichni máme všechny „ty nahoře“ už docela dobře přečtené a než si o nich navíc ještě číst, spíš by bylo lepší už o nich nikdy neslyšet

Kric.ouwner

Jak se říká " jaký voliči volí takové poslanci tuto zemi velí " , neboli lidi mají takové politiky jaký sami jsou a s tím já celkem dost souhlasím , jinak to co udělal je špatné ale kdo by to na jeho místě neudělal a když vezmu co hodně udělal pro střed. čechy , ale když si vezmete o kolik přišel stát díky těm Pseudo demokratům neboli modrým ptákům , tak je nějákých sedm mega jak kapka v moři …