Stingo

Doména přes wordpress

Když si koupím doménu přes wordpress, můžu tam potom vkládat reklamu google adsense nebo seznam sklik? Protože když mám wordpress zdarma, tak to tam vložit nejde.
Doplňuji:
Já mám wordpress zdarma a když si ho otevřu, tak v menu „store“ je možnost přidat doménu a stojí to 13 dolarů za registraci/rok a 5 dolarů mapping/rok. Jen nevím, co je v tom za výhodu, jenom že z názvu adresy stránek zmizí to slovo wordpress a můžu si tam dát jakýkoli název. Ale mně jde hlavně o to, abych tam mohla vkládat addsense nebo sklik.

Odpovědi
Kolmon

Buď jsem tvůj dotaz nepochopil nebo si pleteš pojmy. Koupit doménu přes wordpress je nemožné. Wordpress je opensource redakční systéem – tedy zdarma. Když si ho dáš na vlastní webové stránky tak si určitě můžeš dát reklamy od google i od seznamu. Ovšem za doménu se platí a nejspíš budeš muset použít i nějaký placený webhosting

BblackK

Jestli máš free blog na doméně wordpress.com tak tam to je bud blokované nebo to projde ale při odhalení ti zablokují web. Když si tam upgradneš účet tak by to jít teoreticky mělo, ale nedoporučuji to, jelikož i s tím byly v minulosti problémy.
Doporučuji si někde zakoupit doménu (.cz pokud se jedná o český, .com případně .net pokud bude možné přepínat jazyky), nějaký levný hosting a tam nainstalovat redakční systém wordpress. Vyjde to na pár stovek ročně, ale samozřejmě se to vrátí na reklamě. Další možnost jsou systémy, které jsou zdarma a podporují reklamy jako AdSense, např. blogger.com.