EDA

domácí zakrslý králík a krmení

Máme několik let králíka a teprve nedávno začal zlobit s miskou na krmení. Nejdřív měl těžkou broušenou, kterou jednoho dne vyhodil z domečku a rozbil. Když jsem mu do ní nasypala zrní, vzal ji do zubů a vysypal. Zrní mu propadalo mřížkou, tak mu nic nezůstane. Koupila jsem nerezovou v zabudovaném držáku, ale vyškubl i ji z držáku. Koupila jsem masivní keramickou, ale i ta padla za oběť jeho řádění. Neví někdo, čím to může být? Dělá to tak 2 měsíce.

Odpovědi
Deli

Taky jsme měli zakrslého králíčka – takto se choval, když měl „vztek“ – třeba jen potřebuje zastřihnout zuby, vadí mu, způsobují bolest a je vzteklý. Nebo to mohou být i přerostlé drápky… Zkontrolujte to, případně navštivte veterináře, možná s miskou jen bojuje.

elektrikář

Zřejmně žádá o zmněnu jídelního lístku.

Salvaje

Nám to taky dělal, ale už odmalička. Odnaučil se to až tehdy, když zjistil, že když si krmení vysype, jiné nedostane. Horší bylo, když si je nasypal i do vody…

atriplex

Pokud je miska prázdná, tak má hlad. Pokud je plná, tak prostě dělá ve svém bytě pořádek. Zřejmě máte malou klec a miska mu prostě vadí.

Janča169

Tohle by ti mohlo možná pomoci

Zdroj: http://www.zakrsly-kralik.ic.cz/