Pokročilý

domácí zakrslý králík a krmení

Máme několik let králíka a teprve nedávno začal zlobit s miskou na krmení. Nejdřív měl těžkou broušenou, kterou jednoho dne vyhodil z domečku a rozbil. Když jsem mu do ní nasypala zrní, vzal ji do zubů a vysypal. Zrní mu propadalo mřížkou, tak mu nic nezůstane. Koupila jsem nerezovou v zabudovaném držáku, ale vyškubl i ji z držáku. Koupila jsem masivní keramickou, ale i ta padla za oběť jeho řádění. Neví někdo, čím to může být? Dělá to tak 2 měsíce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Taky jsme měli zakrslého králíčka - takto se choval, když měl "vztek" - třeba jen potřebuje zastřihnout zuby, vadí mu, způsobují bolest a je vzteklý. Nebo to mohou být i přerostlé drápky... Zkontrolujte to, případně navštivte veterináře, možná s miskou jen bojuje.

Stříbrný

Zřejmně žádá o zmněnu jídelního lístku.

Pokročilý

Nám to taky dělal, ale už odmalička. Odnaučil se to až tehdy, když zjistil, že když si krmení vysype, jiné nedostane. Horší bylo, když si je nasypal i do vody...

Bronzový

Pokud je miska prázdná, tak má hlad. Pokud je plná, tak prostě dělá ve svém bytě pořádek. Zřejmě máte malou klec a miska mu prostě vadí.

Pokročilý

Tohle by ti mohlo možná pomoci

Zdroj: http://www.zakrsly-kralik.ic.c z/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.