domácí úkoly a tento servr

můj syn potřeboval pomoct s domácím úkolem se kterým si nevěděl rady a ani já né,tak jsem mu poradila at se zeptá tady,místo rady dostal nadáno at si úkoly dělá jinde,tak se ptám k čemu je tato stránka když zde nemůžou děti dát otázku a přitom potřebují poradit?

Nejlepší odpověď
anonym

Odpověď pouze nastíním, přesněji navedu ho správnou cestou (ne nejsem svatej, ani farář), ale úkol za něj neudělám.
Příklad: Jak vypočítám odvěsnu trojúhelníku?
Navedu ho na vzoreček, ale dosadit musí sám.

Další odpovědi
bolak

Já to snad nebyl ne? :) Co to bylo za otázku, hoď sem link ať víme o co se jedná.

Jinak názory natohle téma si přečti tady ↓↓↓
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-vas-stvou-zdejsi-zakovske-otazky
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-myslite-ze-si-mladez-nedela-ukoly-doma-sama
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byli-byste-pro-moznost-mazani-du-ja-vsemi-deseti

beer

Podle mého názoru by se děti měly radit přímo ve škole, u vyučujícího a ne tady – potažmo na stránkách jiných. Musí s učiteli komunikovat a oni jim to rádi vysvětlí.
Pokud ale nemají na onu komunikaci (jak známo) nějak „čas“ – určitě lze najít pro tyto pohodlné žáky stránky mnohem vhodnější, „specializované“.

anonym

burak, na domácí úkoly je tu dost jiných serverů. Podívej se na to, jak se tu v poslední době množí Pythagorova věta. Když tu jeden den nepadne otázka právě na ni, tak je to téměř svátek. Jeden žák, který tu hledá skutečnou pomoc potom doplácí na lenochy, kteří už nejsou ochotni se sami ani s učením namáhat. Taky proč by to dělali, když se jim tu domácí úkoly vypracovávají málem až k podpisu rodičů. To přece není v pořádku.
Pokud žák učivu nerozumí, má se na to zeptat další den ve škole učitelky. Jak jinak může kantor zjistit, že žák učivo nepochopil?

Bedy

Nezlobte se na mě, ale poradna není řešírna. Myslím si, že tady nikdo nebude dělat za někoho domácí úkoly. Samozřejmě něco jiného je zkontrolování či „trknutí“ – ukázání cesty, jak na to.
Domácí úkol by si mělo vždy dítě dělat samo, aby si opakovalo to, co se naučilo ve škole. To je účel domácích úkolů.

HakitoCZ

Upřímně, my tu nejsme od toho, abychom někomu dělali domácí úkoly. To bychom mohli začít psát i omluvenky, chodit za synka do školy..
Nepochybuji, že se o tom, co bylo v úkole učili ve škole, takže bych mu stejně poradil, ať si projde zápisky nebo se zeptá spolužáků.
Ohledně školního učiva jsou sepsány mnohé internetové stránky, na kterých se dá najít spousta informací, když člověk trošku hledá.

anonym

burak.., marne hledam take, kde je napsano, ze tento server neni na vypracovavani domacich ukolu …kdo to kdy rekl ? napsal ? co je to z blbost ? je to tady vymysl asi 2 uzivatelu z nekolik stovek … nekdo se obcas prida, ale malokdy ..
oni by chteli urcovat jake otazky se maji pokladat , jake odpovedi "odpovidat " .. .. jsou to jiste lide, kteri v zivote nepodnikali a jestli ano, tak asi hodne mizerne .. i tyhle stranky jsou byznys .. , jde jim o KAZDOU otazku a odpoved .. o kazdy klik.
Na odpovedich maji naopak ty dva za ty, co skodi, ne ty – co pomahaji ( podle me ) .. at se zamysli, kdyby oni sami byli majitele techto stranek ..
nekdo tu umi cestinu, nekdo zase preklada , nekdo je matematik .. a odpovidaji a to je spravne … nikdo nema narok na to, zakazovat nekomu, nebo nekoho posilat nekam jinam … i tyto stranky jsou na vypracovava domacich ukolu ..
nikdo sem nechodi denne , nepise si " pravidelne " ..

ja vzdycky v podnikani myslim i na ty druhe, ne jen na sebe .., proto i na tyto stranky koukam jinak, nez jen okem ( a zalibou ) bezneho uzivatele … to si malokdo uvedomi, ze tady jde fakt o ty nase kliky …, at uz na cokoliv.., o KAZDOU otazku … tyto stranky kazdou otazkou i vydelavaji …, tak jim to doprejme .. kdyz hledaji reklamujici, mui dokazovat , ukazovat .. ty svoje tabulky … sna djsme s vyjadrila tak, jak jsem chtela .., aby kazdy nemyslel jen na to , co se libi jemu – co by chtel on … -iv-

anonym

příjde mi to už hodně ubohé pořád ostatní komentovat,poučovat o tom nač je tento servr,kdo a jaké otázky by sem měl vkládat,jednou jeden uživatel dal velmi dobrou otázku zněla :K ČEMU NEBO KE KOMU SE MODLÍTE?: A odpověd mu byla: ke kodexu pětkrát za den:

bolak

ten „jednou jeden“, nejsem to náhodou já? :) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/modlite-se-za-neco#discussion

anonym

ne tenkrát hodně vtipně odpověděl jeden uživatel,ale bohužel už tady není

briketka10

tady je něco o té Pythagorově větě http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vypocita-vyska-k-rovnostrannemu-trojuhelniku-o-strane-6-6dm