M-Rock

Domácí reuter (AP)

Můžete mi poradit jak na svém domacím reuteru ke kterému mám připojen pc a zárovwen slouží jako wifi přípojka, můžu nastavit heslo aby se mi na wifi bez přihlášení nikdo nepřipojil? Spěchá, díky.
Doplňuji:
Do nastavení reutru přes IP se dostat dokážu, ale nevím na co kliknout abych mohl nastavit své jméno které bude vidět v nalezených wifi sitích pro připojení notebooku a heslo pro zabezpeční.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Zadejte do prohlížeče internetu IP adresu routeru, otevře se Vám okno pro přihlášení, zadajte tyto možnosti (nastavené od výrobce):
Jméno:Admin
Heslo:Admin
Jméno:Administrator
Heslo:Administrator
Jméno:Admin
Heslo:Heslo

apod. – kombinujte, pokud Vám nic nevyjde znamená to, že před Vámi někdo změnil heslo.
V levém menu vyhledejte Wi-Fi(wireless apod.) a nastavte heslo.

Tak by dost pomohlo, kdybych věděl přesné označeni(typ) routeru abych Vás přesně navigoval – router od routeru se to liší.

U mého Huwaie je to takto :
Pokročilé nastavení->Wireless->SSDI sítě(nebo podbně)->„zde nastavím jméno“ ->WAP klíč->zde nastavím heslo