Avatar uživatele
vlastina

Domácí práce – vaření, praní..Co vysloveně, i když musíte, vás nebaví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, aramah před 4978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nesnáším žehlení,tak to odkládám,a pak je toho tolik že žehlím několik hodin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Jak zde zaznělo – utírání prachu. To mě fakt nebaví. Než všechny ty věci sundám, utřu a zase naskládám, je to práce na dlouho. 2× nemusím vysávání. Máme koberce, které jsou příjemné pro chození, ale když je mám vysávat je to hrůza. Moc asi nepotěším, když uvedu, že mezi moje nejoblíbenější domácí práce patří právě žehlení 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Nesnáším umývání oken, k tomu se vždy musím přemlouvat několik dní, sama sobě se vymlouvám, že je umyju až bude lepší počasí. A když krásně svítí slunce, tak si řeknu, že ta okna umyju, až nebude tolik svítit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No žehlení košil,to je to co nerada dělám.Ale musím.Jinak nic, co bych přímo nesnášela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nemám ráda žehlení a utírání prachu pak si ale řeknu že to nikdo za mě neudělá tak to udělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nevěřím že ty hadry nelze narovnat pohodlněji, třeba by stačilo jen obléct je rovnou po sprše v koupelně/sauně a cestou na autobus pak s maximální přilnavostí válet sudy po chodníku – pokud nezapomeneme v kapse mobilní telefon nebo klíče, a pokud tedy máme štěstí na rovný kus chodníku bez hrbolů a volných dlažebních kostek je vyhráno 😉 … ve vchodu do prioru se pak už jen na chvíli zastavíme pod větrákem a je nakropeno, vyžehleno i usušeno. Do kanceláře vstoupíte jak ze škatulky.

tolik k žehlení, ostatní domácí práce nějak ani nevnímám. Dají se dělat obvykle průběžně, nezaskočí vás tím že u nich musíte najednou strávit hodinu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Nerada žehlím a vysávám. Ostatní práce mi nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Jsem sice chlap ale hrozně rád peru v automatické pračce:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Z domácích prací mě baví všechno,snad jen utírání prachu někde vysoko,to nemusím. Nejraději vařím,pak přichází praní a docela ráda luxuju,,,obzvlášť když chci naštvat manžela…

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ráda vařím, pere pračka, ale strašně nerada žehlím.

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

žehlení mi nevadí,jelikož moc nežehlím. Dám si práci při věšení prádla,aby bylo vyrovnané a pak to jen skládám. Dřív jsem měla sušičku,to jsem nemusela žehlit vůbec,prádlo bylo jak vymandlované.

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já prádla moc na žehlení nemám, také se snažím prádlo pěkně pověsit. Ale občas se nějaký kousek najde.

Utírat prach mně nevadí, ale rozčiluji se u vysávání. Zachytnu šňůrou třeba o židli nebo o stůl apod. a vysavač se blokne.

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek