miri69

DOMÁCI PRÁCE PLNENI OBALEK PROPAGACNIM A REKLAMNIM MATERIALEM

DOBRY DEN,JSEM REGISTROVANEJ NA MONEY MAIL A CHODI ME NABIDKY PLNENI OBALEK PROPAGACNIM A REKLAMNIM MATERIALEM,ALE TA FIRMA CHCE POSLAT PREDEM NA JICH UCET GE MONI 790-KČ,JAKO VRATNOU ZALOHU,FIRMA JE NORMALNE REGISTROVANA,IČ:748550­93 SUMPERK,MATERIAL NA PRACI BUDE CHODIT POSTOU A DOCELA SLUSNEJ DOMACI VYDELEK AZ 10.000 MESICNE,NE­VIM JESTLI TOMU MAM VERIT A CHCI SE OPTAT JESTLI NEKDO NEMA STOU FIRMOU ZKUSENOST,ZALOHA 790-KČ BUDE VRACENA S PRVNI VYPLATOU,DUVOD ZALOHA:LIDE PREJ SI VYZADALI MATERIAL A PAK CINNOST-PRACI NEDELALY,PROTO SE STIM CHRANI,MOC DEKUJI

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Za takové prachy by si ta firma najala brigádníky poblíž sídla a ušetřila by na poštovném a navíc, někdo ten materiál, co se má cpát do obálek musí stejně zabalit aby ho mohl k tobě poslat. A na tom by ta firma taky ušetřila.

Nebo proč vlastně ti, co ty letáky a obálky dávaj do balíků a chodi je posílat na poštu, tak proč rovnou ty obálky neplní oní?

V Německu jsem na tiskařském veletrhu viděl stroj, který obálky letákama plní sám. Nevyšlo by firmu, která to dělá ve velkém, nechat si ty obálky naplnit už přímo v tiskárně?

Tady sem ti položil pár otázek, proč si myslím, že to smrdí a proč já bych do toho nešel…

Další odpovědi
Drap

Jedná se většinou o podvod. Zaplatíš zálohu a žádnou práci nedostaneš. Osobně bych do toho jistě nešel.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dom%C3%A1c%C3%AD%20­pr%C3%A1ce

anonym

Vyložený podvod to není. Systém práce spočívá v tom, že zaplatíte vklad a dostanete „reklamní materiály“, což jsou letáky s nabídkou činnosti přesně takové, na kterou jste zareagoval Vy. Na Vás potom je podat si inzeráty a sehnat zájemce o práci. Na jejich adresy potom rozesíláte letáky, které jste obdržel.
Žádná seriozní nabídka to není. Odběratele si musíte zajistit sám.
Jakákoliv práce, kde musíte platit peníze předem, je neférová a víceméně vydělává na naivitě lidí, kteří potřebují přivýdělek.
Uvědomte si, že žádné velké peníze nedostanete bez poctivé dřiny. Kdyby to byla tak výhodná nabídka, tak by ji nikdo nemusel inzerovat.

Doplňuji:
Doplňuji, že otázka je tu už minimálně po páté a že na ni určitě upozornil i našeptávač, když jste sem svůj dotaz vkládal.
Ještě si Vás dovoluji požádat, abyste si vypnul Caps Lock.

ahold

Už to tady nedávno proběhlo.
Tady koukni na zkušenosti lidí, kteří na to naletěli.http://www­.workline.cz…
Doplňuji:
A ještě další podvodníci: http://www.wor­kline.cz/Nabid­ky/Podvodne-prace-z-domova.aspx

marci1

Domácí práce – plnění obálek nebrat ! Kdyby nechtěli vylákat peníze od potencionálních zájemců o práci, tak by si je plnili sami. Firmy jsou normálně registrované, ale některé to provozují několik let a stále a stále se objevují lidé, kteří tomu v dobré víře uvěří a přijdou o peníze, stojí je to nervy, starosti. Věřím, že máte zájem o práci, ale tuto opravdu ne. Držím palce a věřím, že normální a slušnou práci najdete.:-)