DIH

Domácí müsli

Nějaký dobrý recept na domácí müsli a aby vydrželi?

Nejlepší odpověď
Damiana

Jednoduché a dobré jsou tyhle à la Granola:
Smícháš pytlík ovesných vloček se Salkem, promícháš, rozprostřeš na plech vyložený pečícím papírem a upečeš. Několikrát prohrábneš, obrátíš během pečeni. Tak pět minut před koncem přidáš ořechy. Necháš vychladnout a uložíš do sklenice nebo plechové krabice s dobře těsnícím víkem.

Další odpovědi
lota

Ovesné vločky opražíš spolu s nasekanými oříšky na másle, až směs mírně zhnědne, přidáš med. Další ingredience – sušené ovoce, čokoláda, kokos – dle chuti.