Nikuuš

Doma pěstuji malinkou rostlinku marihuany.. listy ale začínají být suché. Zalévám pravidelně.. poradťe, co s tím??

Doplňuji:
lékařskou :) neporušuji…

Nejlepší odpověď
mosoj

http://grower­.cz/pestovani/na­vody/skudci-a-nemoci/10.html

Další odpovědi
honza19hk

jestli ji máš pod lampou tak si ji možná spálila,pokud ne tak nevím proč by schla.

suaeda

Ač je konopí dost odolné, tak bych se přikláněl ke škůdcům. Prohlédni lupou listy – hlavně spodní části. Pokud najdeš něco neobvyklého tak to vyhledej na netu.

Syd

Jenže milá zlatá, ona žádná lékařská marihuana neexistuje. Je to prostě marihuana a když jí pěstuješ tak porušuješ zákon.

Drap

Jaká lekařská ? Pokud pěwstuješ trávu, tak tím porušuješ zákon, bez vyjímky.