Wareg

Doložení faktur při hypotéce

Dobrý den,

mám hypotéku na byt a část peněz na účelové použití pro rekonstrukci. Trvalé bydliště je ovšem odlišné od bytu, který je rekonstruován a na který je vzatá hypotéka.

Mám pro dokládání faktur bance zadávat dodavatelům služeb adresu objednatele trvalého bydliště a nebo bytu, na které se práce vztahují?

Děkuji za odpověď.

Wareg

Nejlepší odpověď
hanjimka

Jednodušší bude zadávat adresu rekonstruovaného bytu na který je psaná hypotéka.A jako korespondenční adresu tam dát tu z trvalého bydliště.

Další odpovědi
Deli

Dodavatel také může na Vaši žádost uvést údaje na faktuře takto:
Odběratel: Vy na Vaší adr.trv.pobytu (hypotéční banka ji také musí znát, že)
V textu: Práce provedené v bytě ulice, město…
(Tak to bude myslím jasné.)