Petrian

Dolňák nebo horňák?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

oboje

Opět už vás někdo předběhl.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-neco-i-pro-pany

Další odpovědi
quentos

oboje

… nejlepší je vnímat krásu ženského těla jako celku.

anonym

oboje

No,já jsem zadňák,mně se oči stáčejí mužům vždy na jejich zadky.A oči..tak jsem na oboje!

dudu

Dolňák

Jednoznačně dolňák, ale dnes už si nevzpomínám proč vlastně…

Pájo

oboje

Ale spíše dolňák, pokud se nad tím zamyslím…První můj pohled na ženu (pokud nemluví) ovšem zhodnotí obličej, vlasy a hlavně její oči.. pokud je možnost, druhým pohledem skouknu celkově postavu shora dolů (tedy i prsa) a pak boky (případně typ chůze). Podvědomě tak hodnotí vnitřní „živočichář“, který zhodnotí i potenciální „parametry plodnosti ženy“ (resp. optimální šířku pánve).
Nadevším tím je ale duše ženy (potažmo i muže), až poté přícházejí na řadu přirozené pudy. Ale i ty jsou třeba, aby si člověk uvědomil, že vzešel, žije a dýchá.. Moc to sem nepatří, ale mám chuť to sem dát…aspoň část…

Fráňa Šrámek – Splav
V lukách je vlání
na všechny strany, pokorné odevzdávání.
V lukách je nejprostší života stůl,
rozlomíš chleba, podáš ženě půl,
chléb voní zemí, bezpečný úsměv svítí,
až k pláči je prostý věneček z lučního kvítí,
a oblaka jdou, přeběhlo světlo, přeběhl stín,
muž má touhu rozsévače,
žena má úrodný klín…

SINGO

oboje

MILAN1961

oboje

To je jasný jak facka

egroups

Horňák

WeeBear

Horňák

venkovan

Horňák

Horňák, ale nad námi jsou ještě chaty ve kterých trvale lidi bydlí. Horňák jsem i proti úřadu, ale proti Sněžce jsem dolňák. Tak nevím co jsem.
Ale když bylo potřeba, tak s klukama dolňákama jsme se sřezali jako psi o kost. Ono to tak vždycky fungovalo – podle toho jak obec byla dlouhá, tak byli horňáci, dolňáci, od návsi, z pastoušky atd.

perry001

Dolňák

obojí ale kdybych si měl vybrat :D

albert

Dolňák

Dolňák – souhlasím s hercem Jeanem Gabinem, který řekl: „Ňadra? Ano, mohou být. Ale prosím ať neruší“.