Avatar uživatele
anonym

Dokumentární filmy zdarma, pro komerční využití v kavárně ap.

Dobrý den,
snažil jsem se najít nějaký web/službu, prostřednictvím které by se dalo legálně pouštět v alternativní kavárně video z internetu (popř. dvd) pro komerční využití. Komerčním využitím mám na mysli promítání, na které se však nebude vybírat žádné vstupné. Všechny weby typu YouTube, které jsem zatím našel, neumožňují komerční využití. Pokud byjste někdo věděl o nějakém zdroji, informujte mě prosím. Děkuji pěkně. Miloš

Zajímavá 0 před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dobrý den, Miloši.Ať nazvete svou snahu jakkoliv a budete se cítit v tomto směru nespravedlivě omezen současnými předpisy, když půjde o komerční využití videí, narazíte na zákon o ochraně autorských práv. Obávám se, že tady nikdo nepřijde na zázrak, jak jinak Vám pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Podle mého žádnou šanci nemáš.Je to úplně stejné jako u živé,nebo reprodukované hudby,nebo mluveného slova v restauracích,nebo jinde na veřejnosti. I když nic nevybíráš poplatky platíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Komerčné použitie médií (bezplatné filmy, športové zápasy,…) je aj vo vašom prípade (aj bez vtupného).

  • Pomáha zvyšovať tržby podnikateľa iným spôsobom.-

Príklad – v TV je prenos hokejového zápasu pre vás ´bezplatne´ – zvyšuje sa spotreba pív (vám sa zvyšuje zisk) a podobne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek