bestak

Dokument o 11. září?

Neznáte nějaký pěkně zpracovaný, OBJEKTIVNÍ (tj. žádné konspirační teorie) dokument o 11. září 2001?

Nejlepší odpověď
fcoop

Nechceš konspirační teorie a rád bys objektivitu.To se dá pochopit i akceptovat.
Ale kam si tak pro objektivní,eru­dovaný názor,nebo posouzení má člověk skočit?
http://www.pri­tomnost.cz/2011/08/­11-zari-jako-test-politicke-korektnosti/
----- Je to trochu příbuzné s pravdou o JFK.

Další odpovědi
terry

Kdo může OBJEKTIVNĚ posoudit co je či není OBJEKTIVNÍ?

Babe

Ne, protože to, co by tam řikali, by stejně nebyla pravda.